Home » Recenzie

Recenzie

Adriana Pavlovičova
Adriana Pavlovičova
09:03 18 Dec 22
Cením si ochotu riešiť môj problém v ktorúkoľvek hodinu, profesionalitu a odbornosť pána Ivančíka. Pavlovič
peter peter
peter peter
04:56 30 Sep 22
p. Eduard Ivančík : spoľahlivý, precízny, profesionálna práca, 100% spokojnosť, Ďakujem
Rudolf Ďurčo
Rudolf Ďurčo
14:39 29 Sep 22
Služby GEOWORX som využil na zameranie stodoly, domu a pozemku. Pán geodet velmi promptne reagoval, bola s ním výborná a bezproblémová komunikácia. Termín na zameranie som dostal takmer okamžite, bez zbytočného čakania. Výsledkom zamerania bol geometrický plán, ktorý bol vypracovaný profesionálne a bezchybne a za prijateľnú cenu. Služby GEOWORX určite odporúčam, sú prozákaznicky a využijem ich aj nabudúce. Dal by som aj 10 hviezdičiek.
Martin Cibulka
Martin Cibulka
13:42 25 Sep 22
Firmu GEOWORX a p. Ivančíka môžem len a len odporúčať, poradil si s naším pre nás nevyriešiteľným problémom bez ťažkostí a hlavne rýchlo!!! Ochota, odbornosť, ústretovosť, chápavosť, trpezlivosť, zodvihol nám telefón takmer hocikedy keď sme potrebovali poradiť. Určite až budeme potrebovať zasa niečo za/vymerať budeme kontaktovať p. Ivančíka. Ďakujeme!
Richard paulík
Richard paulík
17:54 05 May 22
Lepších geodetov som ešte nevidel. Profesionálna komunikácia a o zameraní a rýchlosti ani nehovorím. Do dvoch týždňov som mal papiere doma. Cena za zameranie a vytýčenie bola super. Odporúčam všetkým.
Jaroslav Konopasek
Jaroslav Konopasek
14:44 04 May 22
Geodetické práce realizoné pánom Ivančíkom boli vykonané rýchlo a dobre, presne podľa našich požiadaviek...Jaro
Martin Kral
Martin Kral
20:07 28 Dec 21
Rýchle a ochotné jednanie na úrovni. Zameranie prebehlo bez problémov v dohodnutom termíne bez nutnosti mojej asistencie a prítomnosti. Výsledná dokumentácia zo zamerania bola dodaná nad očakávania rýchlo v profesionálnej kvalite za prijateľnú cenu. Vrelo odporúčam a služby využijem určite znova.
Maroš Mitter
Maroš Mitter
11:15 12 Oct 21
Odborne prevedená realizácia zamerania. Slušné a profesionálne jednanie. Promptné spracovanie a dodanie papierových aj elektronických výstupov.V prípade potreby nemám problém opätovne využiť dané služby. Odporúčam.
Ivan Peťko
Ivan Peťko
20:44 03 Oct 21
Rýchlé, presné, profesionálne zameranie a vytýčenie hranice pozemku. Ďalej odporúčam známym a určite využijem služby aj v budúcnosti.
Zobraz Všetky Recenzie
js_loader